لطفا از فروشگاه ما دیدن فرمایید:

فروشگاه دین کالا بزرگ‌ترین فروشگاه فرهنگی جنوب شرقی تهران می باشد.
که شامل بخش های مختلفی می باشد.
۱-کتاب:نماینده انتشارات مسجد مقدس جمکران،نشر جمال،انتشارات کتابستان و مهرستان قلم در تهران هستیم.علاوه بر آن یکی از تخصصی ترین فروشگاه های کتاب اهل بیت و کودک در تهران می باشیم.در موضوعات مختلف دیگه ای بیش از ۵۰۰۰عنوان کتاب از جمله رمان و داستان،خانواده،ادبیات و کتب شهدا و علما موجود می باشد.
۲-نوشت افزار:در قسمت نوشت افزار این فروشگاه انواع برندهای معتبر ایرانی و خارجی با تنوعی بالا موجود می باشد.علاوه بر آن محصولات هنری و طراحی نیز موجود می باشد.

۳-بازی فکری و اسباب بازی:در این زمینه تنوع بسیار بالا برای تمامی سنین و نیز به روز بودن مجموعه را دارا هستیم.انواع اسلایم، لگو ، تفنگ اسباب بازی ، ماشین های فلزی و پلاستیکی ،بازی های تک نفره و گروهی و انواع گیم بردها موجود است.

۴-محصولات فرهنگی:در غرفه محصولات فرهنگی انواع قاب های مذهبی در سایر ها و مدل های مختلف،انواع انگشترهای نقره زنانه و مردانه با سنگ هایی چون عقیق،فیروزه،زمرد،شرف الشمس و . . . و انواع بج سینه و گیره روسری نیز موجود می باشد.در این غرفه در مناسبت های مختلف انواع پرچم های مذهبی نیز عرضه می گردد.و در قسمت پیراهن های مردانه با تنوع بالا و قیمت و کیفیت بسیار مناسب عرضه می شود.دیگر محصولات فرهنگی مانند محصولات نماز و خوشبو کننده ها نیز عرضه می شود.

اطلاعات تماس فروشگاه: