آرام دل

انتشارات آرام دل ناشر تخصصی کتاب اهل بیت به ویژه مقاتل به مدیریت جواد حیدری که خود از شاعران و مداحان اهل بیت (ع ) می باشد فعالیت خود را از دهه 70 آغاز کرد.ابتدا با راه اندازی موسسه فرهنگی و تصحیح و احیای اشعار حاج احمد آرونی تخلص به (آرام دل) اولین کار خود را به چاپ رسانید. و در قالب اشعار مناسبتی به ادامه فعالیت خود پرداخت.که معروفترین آن مجموعه جلسات ذاکرین حسین جان علیه السلام بود که به صورت جزوه یا کتاب های کوچک برای شاعران قبل از ماه محرم و صفر انتشارات آرام دل آنها را روانه بازار می کرد.

انتشارات آرام دل بزرگترین جریان شعر آیینی را بعد انقلاب راه اندازی کرد و توانست بیش از 100شاعر آیینی جوان را به جامعه ناشران و مداحان معرفی کند.

انتشارات آرام دل در دهه دوم خود و با انتخاب درست و نیاز مشتری توانست به احیای مقاتل بپردازد.و در این راستا آثار علامه عبدالرزاق مقرم موسوی ، مقتل دربندی ، مجموعه کتب آیت الله بهبهانی ، حجت الاسلام علی اکبر مهدی پور ، مقتل علامه مجلسی ،آثار آیت الله شیخ جعفر شوشتری و . . . را چاپ و روانه بازار کرد.

انتشارات آرام دل برای جامعه مداحان سعی کرده است کامل ترین و جامع ترین و مستند ترین آثاری که مربوط به روضه خوانان و اهل منبر می باشد را به چاپ رسانید.مانند مرثیه نامه ، هیئت بهشت محرم و صفر و هیئت بهشت فاطمیه و چند مجموعه دیگر را به چاپ رسانید.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–16 از 175 نتیجه